Dolar : Alış : 5.8417 / Satış : 5.8522
Euro : Alış : 6.4405 / Satış : 6.4521
HAVA DURUMU
hava durumu

ERBAA24°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 362 İçerik Bulunuyor.

ERBAADAN SON DAKİKA

Erbaa Güldere ve Çevre Köyleri Derneğinin ilk Olağan Genel Kurulu

23 Temmuz 2018 - 1.236 kez okunmuş
Ana Sayfa » ERBAA»Erbaa Güldere ve Çevre Köyleri Derneğinin ilk Olağan Genel Kurulu
Erbaa Güldere ve Çevre Köyleri Derneğinin ilk Olağan Genel Kurulu

Tokat / Erbaa Güldere ve Çevre Köyleri Derneğinin ilk Olağan Genel Kurulu Sultanbeylindeki Dernek Binasıda Gerçekleştirildi.

Bir kaç ay önce Kurulan Derneğin Genel merkezi Sultanbeyli ve 1. Olağan Seçimli Genel kurulu Dernek Merkezinde dernek üyelerinin katılımıyla ve erdef başkanı Fevzi Akbulut’un katılımıyla gerçekleşti. Tek liste gidilen kongrede; Mevcut Kurucu Başkan ERCAN DOĞAN Güven Tazeleyerek yola Devam Dedi ve Üyelerin Oy Birliği ile Başkan ve yönetimi İki yıl boyunca Dernek Yönetimi Görevini Üstlendiler.


Kongrenin açılış ve teşekkür konuşmasını yapan Gökal Güldere Ve Çevre Köyleri Merkez Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Doğan , Gökal Güldere’nin en yoğun olduğu bölge olduğunu vurgulayarak; “Derneğimizin 4. Ayını doldurduk. Bugün İlk Olağan Genel Kurulumuzu yapıyoruz. Kısa Zamanda Kadın Kollarını Ve Gençlik Kollarını Bile Oluşturan Bir Derneğe Sahip Olduklarını Dile Getirerek Tüm Hemşerilerimiz bilmelidir ki Daha güçlü temsil edilebilmemiz için, kendimizi daha ciddi anlatabilmemiz için, Ata vatanımız Güldere’nın arkasında daha dik ve güçlü durabilmemiz için, en az 5.000 üyeye sahip olan bir dernek olmamız gerekiyor. Her kurum kendi içinde daha güçlü ve organize olmalıdır. Bunun için biz Gölkal Güldere ve Çevre Köyleri Merkez Derneği olarak elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Gençlerimiz ve çocuklarımız, geleneklerini ve dillerini unutmasınlar DİYE, TOPLUMUMUZ birbirinden kopuk, habersiz, iletişimsiz olmaması için cenazesinden, düğününe, toplumsal sorunlarımızın tartışıldığı toplantılara varıncaya kadar, insanlarımızı bilgilendiricegiz’’ diye Konuştu

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika